Kompostéry na zahradu

Laťkový kompostér z borovicového dřeva

Laťkový kompostér vidaXL je vyroben z kvalitního borovicového dřeva. Jedná se o impregnovanou borovici. Kompostér je tak odolný vůči povětrnostním podmínkám. Kompostér skýtá patřičnou odolnost, pevnost, konstrukce z latěk umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu, což má velmi příznivý efekt. Udělá tak z bioodpadu kompost bohatý na živiny. Ten lze poté prakticky využít jako kvalitní hnojivo na záhony apod. Kompostér je dostatečně velký, skýtá prostor pro váš biologický odpad.

Cena v době recenze: 1 549 Kč

Praktický dřevěný kompostér o objemu 600 l

Zahradní dřevěný kompostér o objemu 600 litrů je vhodný do každého exteriéru. Je vyroben z kvalitního a odolného dřeva. To umocněno speciální povrchovou úpravou. Jedná se o hodnotný a velmi efektivní český výrobek. Zásluhou kompostéru zužitkujete kuchyňský odpad, jako jsou čajové či kávové sáčky, slupky od ovoce či zeleniny apod., ale také samozřejmě zahradní odpad v podobě trávy, spadaného listí apod. Kompostování prostřednictvím tohoto kompostéru je vhodné pro každého i pro ty, kdo mají jen malou zahrádku.

Cena v době recenze: 2 699 Kč

Plastový kompostér s podstavcem – 470 l

Není vám lhostejný přístup k životnímu prostředí? Máte rádi praktické a efektivní zužitkování odpadu? V tomto případě se rozhodně vyplatí pořízení kompostéru. E-kompostér s podstavcem o objemu 470 litrů v klasickém černém provedení se hodí do každého exteriéru. Plastový kompostér oproti jiným má tu přednost, že se v něm urychluje samotný proces. Kompostér je opatřen víkem pro snadnou manipulaci. Provedení eliminuje vytváření typického zápachu. Ten vám v tomto případě nehrozí. Tento praktický pomocník tak efektivně zužitkuje biologický odpad.

Cena v době recenze: 1 309 Kč

Černý plastový kompostér o objemu 800 litrů

Kompostér v černém provedení o objemu 800 litrů splní svůj účel na výbornou. Jeho zakoupením a využíváním přispějete ke zlepšení životního prostředí a návratu surovin z přírody zpět do života. Už nemusíte řešit, kam se spadaným listím, posekanou trávou apod. V tomto případě bude vše zužitkováno a ve výsledku získáte ještě kvalitní hnojivo na záhony. Praktický zahradní kompostér je vyroben z kvalitního, odolného plastu. Je tak rezistentní vůči povětrnostním podmínkám i UV záření. Zároveň díky materiálu i urychluje samotný proces.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Dřevěný kompostér Palis K125

Kompostér Palis K125 je vyroben z kvalitního dřeva. Už jen samotný přírodní materiál z něj dělá přednost, pro kterou stojí za pořízení. Je tak vhodný do každého exteriéru. Kompostér je z odolného dřeva. Umožňuje pohodlné přehazování kompostu. Zaujme i jednoduchým, avšak stylovým provedením, vzhledem. Díky němu efektivně zužitkujete veškerý biologický odpad, ať už z kuchyně, tak i ze zahrady. Kompostovat můžete jak trávu, listí, mech, skořápky ořechů, popel ze dřeva, piliny, hobliny apod., ale také i ovocný a zeleninový odpad.

Cena v době recenze: 2 840 Kč

Levný kompostér Evogreen 400l

Praktický kompostér Evogreen o objemu 400 l je účinným nástrojem pro tvorbu domácího kompostu. Z organického odpadu dokáže v krátkém čase vytvořit úrodný humus. Bez obtěžujícího zápachu, lákání hmyzu a zabírání rozsáhlého prostoru. Rozhodně je efektivnější než hromada kompostu někde v rohu zahrady, která navíc zapáchá a láká hmyz. Tvar a řešení kompostéru umožní účinné zpracování hmoty.

Cena v době recenze: 949 Kč

Plastový kompostér ECO 320 litrů

Kompaktní plastový komposter o objemu 320 litrů postačí běžnému zahrádkáři pro efektivní zužitkování organického odpadu ze zahrady i domácnosti. Má speciální tvar pro zajištění dostatečné cirkulace vzduchu, praktické horní víko slouží k přidávání materiálu a spodní dvířka zase odebírání zralého kompostu. Rozkladný proces je rychlý, konstrukční řešení kompostéru navíc brání úniku nepříjemného zápachu.

Cena v době recenze: 1 100 Kč

Kompostér CEV 1200 l COMPOGREEN

Pořádný kompostér se stane vaším společníkem v zahradničení, můžete z něj totiž odebírat vyzrálý kompost pro zúrodnění půdy a bohatší výpěstky. Zpracuje se v něm organický odpad a přetvoří v úrodný humus. A co je důležité: v rekordně krátkém čase, pokud to porovnáme s obyčejnou hromadou kompostu někde v rohu zahrady nebo s přeměnou organické hmoty volně v přírodě.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Kovový kompostér Limes K 21

Pořízením tohoto kovového kompostéru odstraníte z vaší zahrady nevzhlednou hromadu kompostu, která zabírá mnoho místa a organický materiál v ní netleje tak efektivně. Kompostér K 21 je jednoduchý, vzdušný a snadno se s ním manipuluje. Sestaven je z rohových profilů pospojovaných příčkami, mezi kterými jsou mezery tak akorát, aby dovnitř proudilo dostatek vzduchu, ale materiál zároveň nevypadával ven.

Cena v době recenze: 7 454 Kč

Levný zahradní plastový kompostér s velkým objemem

Zahradní plastový kompostér s pořádným objemem, to je EvoGREEN kompostér s objemem 850 l. Vyroben je z recyklovaného plastu v černé barvě, odolného vůči povětrnostním vlivům. Na zahradě zabere minimum prostoru s maximální efektivitou zpracování organického odpadu. Ten je přeměňován na úrodný kompost v co nejkratším čase. Specifikem tohoto výrobku je absence dna, obsah tak má přímý kontakt s půdou a přístup k němu mají různí červi a žížaly.

Cena v době recenze: 1 539 Kč

Plastový kompostér MEGA bez podstavce – 650L

Velký kompostér je snem každého zahrádkáře. Kompostér MEGA je vyroben z pevného plastu v atraktivním antracitovém odstínu a má objem 650 l. Konstrukce je řešena velmi důmyslně a její tvar zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu pro rychlý kompostovací proces. Tlení je efektivnější než na nevzhledné hromadě kompostu někde v rohu pozemku. Organický odpad se pohodlně vkládá dovnitř, úrodný kompost zase jednoduše odebírá dolními dvířky.

Cena v době recenze: 2 442 Kč

Kompostér AL-KO 700 zelený

Plastové kompostéry jsou hitem. Tento je mohutný, stabilní a o velkém objemu. Díky pěkné zelené barvě splyne se zahradou a umožní vám nerušeně kompostovat všechny možné organické zbytky v úrodný humus. Postavte jej někam do klidného koutu zahrady, kde nebude překážet, a pusťte se do pokročilejšího zahradničení. Bylo by přece škoda různé vedlejší produkty vaší zahrady i kuchyně nezužitkovat.

Cena v době recenze: 2 890 Kč

Plechový kompostér Limes K 11

Kompostér může být vyroben i z kovu. Skvělým důkazem je Kompostér K 11, pro jehož výrobu byl použit profilovaný žárově zinkovaný plech. Konstrukce je jednoduchá, nicméně plně funkční. Jeho rozměry jsou: výška 85 cm, délka 91 cm a šířka rovněž 91 cm. V rozích stojí sloupky o síle 1,5 mm, příčky mají sílu 1 mm.

Cena v době recenze: 3 603 Kč

Velký kompostér Compogreen 1200 l

Chcete kompostovat o sto šest? Pořiďte si na zahradu pořádný kompostér složený ze tří modulů. Poskytuje dostatek prostoru a skvělé podmínky k přeměně organického odpadu. Kompostováním získáte výživný humus, kterým obohatíte půdu a zkvalitníte vaše výpěstky. Kompostér Compogreen má celkový objem 1200 l, což už je opravdu dost. Složen je tří částí tvořících dohromady jeden celek, použitým materiálem je modifikovaný polypropylen v černé barvě – stálý a odolný vůči povětrnostním podmínkám.

Cena v době recenze: 2 179 Kč

DECO kompostér 340 l

Praktický kompostér DECO s perfektně vyřešenou cirkulací vzduchu i díky jeho speciálnímu tvaru vám umožní vytvořit si doma kvalitní humus z vlastních zdrojů. Zúrodnění zahrádky, nebo třeba fóliovníku, jen za pomoci vlastních zdrojů ve vás vyvolá radost a zároveň zlepší úrodu. Cirkulace vzduchu a ideální řešení kompostéru urychluje proces rozkladu organických zbytků. Zároveň se nemusíte bát nepříjemného zápachu, ten je eliminován. Obsah zůstává očím i čichovým buňkám skryt.

Cena v době recenze: 1 727 Kč

Kompostér 600 l z recyklovaného plastu

Jak efektivně zužitkovat veškerý biologický odpad ze zahrady? Ať už disponujete větší či naopak právě menší zahradou, tak využijete velmi praktického pomocníka. Kompostér Dekorhome o objemu 600 litrů je vyroben z recyklovaného plastu. Díky provedení pasuje dokonale do každé zahrady. A to díky právě zelené barvě a samotnému designu. Vyniká dobrou ventilací a rychlým kompostovacím procesem. Díky objemu snadno a efektivně zužitkujete kuchyňský i venkovní neboli zahradní odpad.

Cena v době recenze: 3 851 Kč

Kompostér 380 litrů s praktickými dvířky

Kompostér Compogreen v zeleném provedení o objemu 380 litrů díky designu krásně zapadne do každé zahrady. Vyniká po materiální stránce a precizním provedením. Je snadný na údržbu. Jelikož dobře absorbuje teplo, tím je tak urychleno zrání kompostu. Zásluhou provedení, kdy je utvořen v uzavřeném konceptu, je tak zabráněno zvířatům v přístupu ke skladovému odpadu uvnitř. Zároveň malé otvory v kompostéru umožňují potřebnou cirkulaci vzduchu.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

Kompostér z odolného kovového materiálu

Jedno z nejlepších řešení, a to vhodné i do menší zahrady, je pořízení kompostéru. Pokud chcete extra odolný, pak si pořiďte tento z pozinkovaného plechu. Kompostér K22 je vyroben z profilovaného žárově zinkovaného plechu o síle 2 mm. Díky tomuto kvalitními kompostéru efektivně zužitkujete veškerý biologický odpad, který získáte jak při práci na zahradě, jako je listí, tráva, mech, větvičky apod. Výsledkem je tak rozložení organických látek na tzv. humus, který následně využijete např. jako hnojivo na záhony atd.

Zahradní dřevěný kompostér – 1200 l

Dáváte přednost dřevu? Pak vás osloví tento zahradní dřevěný kompostér. Pyšní se nejen designem a materiálem. Zahradní dřevěný kompostér o objemu 1200 l je velice robustní a velmi kvalitně zpracovaný model, který oceníte ve své zahradě. Nejen, že pěkně vypadá, tak poslouží svému primárnímu účelu. Zahradní kompostér je se speciální povrchovou úpravou a díky tomu je tak rezistentní vůči plísni, dřevokazným škůdcům i houbám. Je opatřen víkem s panty pro snadnou manipulaci a jednoduché vybírání kompostu.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

DECO kompostér o objemu 340 litrů

Praktický, efektivní a takřka nepostradatelný pomocník do každé zahrady. Kompostér DECO o objemu 340 l v designovém provedení je vhodný do každé zahrady. Kompostér je efektivní záležitostí právě i pro malé zahrady. Kompostér slouží pro veškerý biologický odpad, který získáte při úklidu zahrady, ať už se jedná o staré listí, vyhrabanou trávu, mech či zdřevnatělé stonky rostlin apod. Zároveň konstrukční řešení kompostéru eliminuje vytváření typického zápachu.

Cena v době recenze: 1 419 Kč

Plastový kompostér bez podstavce

Plastový kompostér o obsahu 470L má speciální tvar zajišťující cirkulaci vzduchu a urychlující rozkladný proces. Konstrukční řešení kompostéru zabraňuje vytváření typického zápachu.

Cena v době recenze: 1 098 Kč

Kompostér Dekorhome o objemu 420 l

Menší model kompostéru řady AEROQUICKod prémiového rakouského výrobce JUWEL. Aktivní větrací systém se stěnovými žaluziemi je k dispozici pouze u kompostérů od společnosti JUWEL.

Cena v době recenze: 5 099 Kč

Zahradní kompostér o objemu 600 l – 2 ks v balení

Zahradní kompostéry s ratanovým vzhledem vám poskytnou dokonalé místo, kam můžete vyhazovat všechen organický odpad, včetně listí, plevele a posečené trávy. Tyto čtvercové kompostéry, které přirozeně zapadnou do každé zahrady, vám usnadní recyklaci vašeho organického odpadu. Zásilka obsahuje 2 zahradní kompostéry.

Cena v době recenze: 4 396 Kč

Dřevěný kompostér LANITPLAST

Dřevěný kompostér LANITPLAST S748 je určen do každého exteriéru. Dřevo kompostéru je ošetřeno tlakovou impregnací proti plísní.

Cena v době recenze: 4 210 Kč

1 2