Dřevěné kompostéry

Laťkový kompostér z borovicového dřeva

Laťkový kompostér vidaXL je vyroben z kvalitního borovicového dřeva. Jedná se o impregnovanou borovici. Kompostér je tak odolný vůči povětrnostním podmínkám. Kompostér skýtá patřičnou odolnost, pevnost, konstrukce z latěk umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu, což má velmi příznivý efekt. Udělá tak z bioodpadu kompost bohatý na živiny. Ten lze poté prakticky využít jako kvalitní hnojivo na záhony apod. Kompostér je dostatečně velký, skýtá prostor pro váš biologický odpad.

Cena v době recenze: 1 549 Kč

Praktický dřevěný kompostér o objemu 600 l

Zahradní dřevěný kompostér o objemu 600 litrů je vhodný do každého exteriéru. Je vyroben z kvalitního a odolného dřeva. To umocněno speciální povrchovou úpravou. Jedná se o hodnotný a velmi efektivní český výrobek. Zásluhou kompostéru zužitkujete kuchyňský odpad, jako jsou čajové či kávové sáčky, slupky od ovoce či zeleniny apod., ale také samozřejmě zahradní odpad v podobě trávy, spadaného listí apod. Kompostování prostřednictvím tohoto kompostéru je vhodné pro každého i pro ty, kdo mají jen malou zahrádku.

Cena v době recenze: 2 699 Kč

Dřevěný kompostér Palis K125

Kompostér Palis K125 je vyroben z kvalitního dřeva. Už jen samotný přírodní materiál z něj dělá přednost, pro kterou stojí za pořízení. Je tak vhodný do každého exteriéru. Kompostér je z odolného dřeva. Umožňuje pohodlné přehazování kompostu. Zaujme i jednoduchým, avšak stylovým provedením, vzhledem. Díky němu efektivně zužitkujete veškerý biologický odpad, ať už z kuchyně, tak i ze zahrady. Kompostovat můžete jak trávu, listí, mech, skořápky ořechů, popel ze dřeva, piliny, hobliny apod., ale také i ovocný a zeleninový odpad.

Cena v době recenze: 2 840 Kč

Zahradní dřevěný kompostér – 1200 l

Dáváte přednost dřevu? Pak vás osloví tento zahradní dřevěný kompostér. Pyšní se nejen designem a materiálem. Zahradní dřevěný kompostér o objemu 1200 l je velice robustní a velmi kvalitně zpracovaný model, který oceníte ve své zahradě. Nejen, že pěkně vypadá, tak poslouží svému primárnímu účelu. Zahradní kompostér je se speciální povrchovou úpravou a díky tomu je tak rezistentní vůči plísni, dřevokazným škůdcům i houbám. Je opatřen víkem s panty pro snadnou manipulaci a jednoduché vybírání kompostu.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

Dřevěný kompostér LANITPLAST

Dřevěný kompostér LANITPLAST S748 je určen do každého exteriéru. Dřevo kompostéru je ošetřeno tlakovou impregnací proti plísní.

Cena v době recenze: 4 210 Kč

Kompostér v kombinaci plast a dřevo

Vermikompostér Urbalive přemění rostlinné zbytky z vaší domácnosti na vermikompost a žížalí čaj. Získáte tak vysoce kvalitní organické hnojivo pro pěstování pokojových i venkovních rostlin.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Zahradní laťkový dřevěný kompostér

Dřevěný zahradní kompostér je perfektní recyklační řešení, které přirozeně splyne s jakoukoli zahradou. Tento zahradní kompostér má laťkový design, který zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu. Impregnované borové dřevo je robustní, klimaticky odolné a výborně vzdoruje hnilobě, takže je vhodné pro každodenní venkovní použití. Tato nádoba na kompost poskytuje vynikající řešení pro sběr vašeho zahradního odpadu.

Cena v době recenze: 1 039 Kč

Zahradní kompostér ze dřeva o objemu 400 l

Velice robustní a kvalitně vyrobený kompostér o objemu 400 l  od českého výrobce, skvěle zapadne do vaší zahrady. Natřen směsí přírodních olejů a pryskyřic.

Cena v době recenze: 2 955 Kč

Zahradní dřevěný kompostér – 800 litrů

Velice robustní a kvalitně vyrobený kompostér o objemu 800 litrů od českého výrobce, skvěle zapadne do vaší zahrady. Natřen směsí přírodních olejů a pryskyřic.

Cena v době recenze: 3 553 Kč