Kovové kompostéry

Kovový kompostér Limes K 21

Pořízením tohoto kovového kompostéru odstraníte z vaší zahrady nevzhlednou hromadu kompostu, která zabírá mnoho místa a organický materiál v ní netleje tak efektivně. Kompostér K 21 je jednoduchý, vzdušný a snadno se s ním manipuluje. Sestaven je z rohových profilů pospojovaných příčkami, mezi kterými jsou mezery tak akorát, aby dovnitř proudilo dostatek vzduchu, ale materiál zároveň nevypadával ven.

Cena v době recenze: 7 454 Kč

Plechový kompostér Limes K 11

Kompostér může být vyroben i z kovu. Skvělým důkazem je Kompostér K 11, pro jehož výrobu byl použit profilovaný žárově zinkovaný plech. Konstrukce je jednoduchá, nicméně plně funkční. Jeho rozměry jsou: výška 85 cm, délka 91 cm a šířka rovněž 91 cm. V rozích stojí sloupky o síle 1,5 mm, příčky mají sílu 1 mm.

Cena v době recenze: 3 603 Kč

Kompostér z odolného kovového materiálu

Jedno z nejlepších řešení, a to vhodné i do menší zahrady, je pořízení kompostéru. Pokud chcete extra odolný, pak si pořiďte tento z pozinkovaného plechu. Kompostér K22 je vyroben z profilovaného žárově zinkovaného plechu o síle 2 mm. Díky tomuto kvalitními kompostéru efektivně zužitkujete veškerý biologický odpad, který získáte jak při práci na zahradě, jako je listí, tráva, mech, větvičky apod. Výsledkem je tak rozložení organických látek na tzv. humus, který následně využijete např. jako hnojivo na záhony atd.