Plastové kompostery

Plastový kompostér s podstavcem – 470 l

Není vám lhostejný přístup k životnímu prostředí? Máte rádi praktické a efektivní zužitkování odpadu? V tomto případě se rozhodně vyplatí pořízení kompostéru. E-kompostér s podstavcem o objemu 470 litrů v klasickém černém provedení se hodí do každého exteriéru. Plastový kompostér oproti jiným má tu přednost, že se v něm urychluje samotný proces. Kompostér je opatřen víkem pro snadnou manipulaci. Provedení eliminuje vytváření typického zápachu. Ten vám v tomto případě nehrozí. Tento praktický pomocník tak efektivně zužitkuje biologický odpad.

Cena v době recenze: 1 309 Kč

Černý plastový kompostér o objemu 800 litrů

Kompostér v černém provedení o objemu 800 litrů splní svůj účel na výbornou. Jeho zakoupením a využíváním přispějete ke zlepšení životního prostředí a návratu surovin z přírody zpět do života. Už nemusíte řešit, kam se spadaným listím, posekanou trávou apod. V tomto případě bude vše zužitkováno a ve výsledku získáte ještě kvalitní hnojivo na záhony. Praktický zahradní kompostér je vyroben z kvalitního, odolného plastu. Je tak rezistentní vůči povětrnostním podmínkám i UV záření. Zároveň díky materiálu i urychluje samotný proces.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Levný kompostér Evogreen 400l

Praktický kompostér Evogreen o objemu 400 l je účinným nástrojem pro tvorbu domácího kompostu. Z organického odpadu dokáže v krátkém čase vytvořit úrodný humus. Bez obtěžujícího zápachu, lákání hmyzu a zabírání rozsáhlého prostoru. Rozhodně je efektivnější než hromada kompostu někde v rohu zahrady, která navíc zapáchá a láká hmyz. Tvar a řešení kompostéru umožní účinné zpracování hmoty.

Cena v době recenze: 949 Kč

Plastový kompostér ECO 320 litrů

Kompaktní plastový komposter o objemu 320 litrů postačí běžnému zahrádkáři pro efektivní zužitkování organického odpadu ze zahrady i domácnosti. Má speciální tvar pro zajištění dostatečné cirkulace vzduchu, praktické horní víko slouží k přidávání materiálu a spodní dvířka zase odebírání zralého kompostu. Rozkladný proces je rychlý, konstrukční řešení kompostéru navíc brání úniku nepříjemného zápachu.

Cena v době recenze: 1 100 Kč

Kompostér CEV 1200 l COMPOGREEN

Pořádný kompostér se stane vaším společníkem v zahradničení, můžete z něj totiž odebírat vyzrálý kompost pro zúrodnění půdy a bohatší výpěstky. Zpracuje se v něm organický odpad a přetvoří v úrodný humus. A co je důležité: v rekordně krátkém čase, pokud to porovnáme s obyčejnou hromadou kompostu někde v rohu zahrady nebo s přeměnou organické hmoty volně v přírodě.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Levný zahradní plastový kompostér s velkým objemem

Zahradní plastový kompostér s pořádným objemem, to je EvoGREEN kompostér s objemem 850 l. Vyroben je z recyklovaného plastu v černé barvě, odolného vůči povětrnostním vlivům. Na zahradě zabere minimum prostoru s maximální efektivitou zpracování organického odpadu. Ten je přeměňován na úrodný kompost v co nejkratším čase. Specifikem tohoto výrobku je absence dna, obsah tak má přímý kontakt s půdou a přístup k němu mají různí červi a žížaly.

Cena v době recenze: 1 539 Kč

Plastový kompostér MEGA bez podstavce – 650L

Velký kompostér je snem každého zahrádkáře. Kompostér MEGA je vyroben z pevného plastu v atraktivním antracitovém odstínu a má objem 650 l. Konstrukce je řešena velmi důmyslně a její tvar zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu pro rychlý kompostovací proces. Tlení je efektivnější než na nevzhledné hromadě kompostu někde v rohu pozemku. Organický odpad se pohodlně vkládá dovnitř, úrodný kompost zase jednoduše odebírá dolními dvířky.

Cena v době recenze: 2 442 Kč

Kompostér AL-KO 700 zelený

Plastové kompostéry jsou hitem. Tento je mohutný, stabilní a o velkém objemu. Díky pěkné zelené barvě splyne se zahradou a umožní vám nerušeně kompostovat všechny možné organické zbytky v úrodný humus. Postavte jej někam do klidného koutu zahrady, kde nebude překážet, a pusťte se do pokročilejšího zahradničení. Bylo by přece škoda různé vedlejší produkty vaší zahrady i kuchyně nezužitkovat.

Cena v době recenze: 2 890 Kč

Velký kompostér Compogreen 1200 l

Chcete kompostovat o sto šest? Pořiďte si na zahradu pořádný kompostér složený ze tří modulů. Poskytuje dostatek prostoru a skvělé podmínky k přeměně organického odpadu. Kompostováním získáte výživný humus, kterým obohatíte půdu a zkvalitníte vaše výpěstky. Kompostér Compogreen má celkový objem 1200 l, což už je opravdu dost. Složen je tří částí tvořících dohromady jeden celek, použitým materiálem je modifikovaný polypropylen v černé barvě – stálý a odolný vůči povětrnostním podmínkám.

Cena v době recenze: 2 179 Kč

DECO kompostér 340 l

Praktický kompostér DECO s perfektně vyřešenou cirkulací vzduchu i díky jeho speciálnímu tvaru vám umožní vytvořit si doma kvalitní humus z vlastních zdrojů. Zúrodnění zahrádky, nebo třeba fóliovníku, jen za pomoci vlastních zdrojů ve vás vyvolá radost a zároveň zlepší úrodu. Cirkulace vzduchu a ideální řešení kompostéru urychluje proces rozkladu organických zbytků. Zároveň se nemusíte bát nepříjemného zápachu, ten je eliminován. Obsah zůstává očím i čichovým buňkám skryt.

Cena v době recenze: 1 727 Kč

Kompostér 600 l z recyklovaného plastu

Jak efektivně zužitkovat veškerý biologický odpad ze zahrady? Ať už disponujete větší či naopak právě menší zahradou, tak využijete velmi praktického pomocníka. Kompostér Dekorhome o objemu 600 litrů je vyroben z recyklovaného plastu. Díky provedení pasuje dokonale do každé zahrady. A to díky právě zelené barvě a samotnému designu. Vyniká dobrou ventilací a rychlým kompostovacím procesem. Díky objemu snadno a efektivně zužitkujete kuchyňský i venkovní neboli zahradní odpad.

Cena v době recenze: 3 851 Kč

Kompostér 380 litrů s praktickými dvířky

Kompostér Compogreen v zeleném provedení o objemu 380 litrů díky designu krásně zapadne do každé zahrady. Vyniká po materiální stránce a precizním provedením. Je snadný na údržbu. Jelikož dobře absorbuje teplo, tím je tak urychleno zrání kompostu. Zásluhou provedení, kdy je utvořen v uzavřeném konceptu, je tak zabráněno zvířatům v přístupu ke skladovému odpadu uvnitř. Zároveň malé otvory v kompostéru umožňují potřebnou cirkulaci vzduchu.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

DECO kompostér o objemu 340 litrů

Praktický, efektivní a takřka nepostradatelný pomocník do každé zahrady. Kompostér DECO o objemu 340 l v designovém provedení je vhodný do každé zahrady. Kompostér je efektivní záležitostí právě i pro malé zahrady. Kompostér slouží pro veškerý biologický odpad, který získáte při úklidu zahrady, ať už se jedná o staré listí, vyhrabanou trávu, mech či zdřevnatělé stonky rostlin apod. Zároveň konstrukční řešení kompostéru eliminuje vytváření typického zápachu.

Cena v době recenze: 1 419 Kč

Plastový kompostér bez podstavce

Plastový kompostér o obsahu 470L má speciální tvar zajišťující cirkulaci vzduchu a urychlující rozkladný proces. Konstrukční řešení kompostéru zabraňuje vytváření typického zápachu.

Cena v době recenze: 1 098 Kč

Kompostér Dekorhome o objemu 420 l

Menší model kompostéru řady AEROQUICKod prémiového rakouského výrobce JUWEL. Aktivní větrací systém se stěnovými žaluziemi je k dispozici pouze u kompostérů od společnosti JUWEL.

Cena v době recenze: 5 099 Kč

Zahradní kompostér o objemu 600 l – 2 ks v balení

Zahradní kompostéry s ratanovým vzhledem vám poskytnou dokonalé místo, kam můžete vyhazovat všechen organický odpad, včetně listí, plevele a posečené trávy. Tyto čtvercové kompostéry, které přirozeně zapadnou do každé zahrady, vám usnadní recyklaci vašeho organického odpadu. Zásilka obsahuje 2 zahradní kompostéry.

Cena v době recenze: 4 396 Kč

Kompostér v kombinaci plast a dřevo

Vermikompostér Urbalive přemění rostlinné zbytky z vaší domácnosti na vermikompost a žížalí čaj. Získáte tak vysoce kvalitní organické hnojivo pro pěstování pokojových i venkovních rostlin.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Plastový černý kompostér Baumax 630 l

Plastový kompostér o objemu 630 l je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Díky provedení zajišťuje cirkulaci vzduchu. je rezistentní vůči povětrnostním podmínkám.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Kompostér MEGA 650 l bez podstavce

MEGA plastový kompostér o obsahu 650L má speciální tvar zajišťující cirkulaci vzduchu a urychlující rozkladný proces. Konstrukční řešení kompostéru zabraňuje vytváření typického zápachu.

Cena v době recenze: 1 969 Kč